Elitmind

2024 Srebrny sponsor
2022 Srebrny sponsor
2021 Złoty sponsor
2020 Złoty sponsor
2019 Srebrny sponsor

W Elitmind oferujemy usługi doradcze z zakresu AI, Data Analytics, Machine Learning, Business Intelligence i Data Governance, które są dostosowane do strategicznych klientów Microsoftu w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Za naszą doskonałość zostaliśmy nagrodzeni tytułem Microsoft Partner Of The Year w Polsce w kategoriach Country i AI.

Dostarczyliśmy ponad 400 nowoczesnych rozwiązań w różnych sektorach, takich jak handel detaliczny, energetyka, bankowość, telekomunikacja, logistyka i sektor publiczny.

Nasze kompetencje są dodatkowo podkreślone przez partnerstwo z Databricks oraz zaawansowane specjalizacje w Azure, w tym Data & AI with Cloud Infrastructure and Security, a także Business Applications i Process Automation.

Nasz zakres działań obejmuje również integrację danych i sztucznej inteligencji z infrastrukturą chmurową i bezpieczeństwem, jak również aplikacje biznesowe i automatyzację procesów.

Wyróżniamy się w doradztwie, projektowaniu, kompleksowej implementacji i utrzymaniu usług, zawsze utrzymując najwyższe standardy w projektowaniu rozwiązań, zarządzaniu projektami i utrzymaniu systemów.

Jako strategiczny partner Microsoftu w Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i poza nimi, Elitmind jest Twoim zaufanym partnerem w tworzeniu strategii transformacji cyfrowej skupionej na analizie danych i migracji do chmury.

W naszym zespole znajdziesz różnych specjalistów i ekspertów w zaawansowanej analizie danych. Może to czas, abyś do nas dołączył? Dowiedz się więcej o Elitmind na ich stronie internetowej: www.elitmind.com

Dowiedz się więcej o Elitmind na ich profilu na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/elitmind-sp-z-o-o-/mycompany/?viewAsMember=true