FAQs

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania.
Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie – napisz do nas.

Wyślij wiadomość

Jak można uzyskać zniżkę na konferencję?

Oprócz obniżonych cen w okresach promocyjnych do zniżki (kupon rabatowy) mają prawo członkowie Stowarzyszenia Data Community Poland (dawniej PLSSUG) opłacający składkę członkowską w terminie. Ponadto kupony rabatowe można wygrać, biorąc udział w konkursach ogłaszanych przez Stowarzyszenie na forach społecznościowych. Dlatego warto nas śledzić w Internecie.

Czy można na konferencję wejść za darmo?

Istnieje taka szansa, jeśli jesteś aktywnym prelegentem na lokalnych spotkaniach grupy Data Community Poland (dawniej PLSSUG). O szczegóły pytaj lidera na najbliższym spotkaniu grupy. Tutaj przeczytasz jak nas znaleźć.

Jestem pracownikiem Instytucji Państwowej, a takowa jest zwolniona z podatku VAT. Czy otrzymam stosowną fakturę w takiej sytuacji?

Oczywiście. W tym celu prosimy o kontakt mailowy z nami po dokonaniu rejestracji i otrzymaniu faktury proforma. W mailu tym prosimy o przesłanie oświadczenia, iż usługa będzie w całości finansowana ze środków publicznych zgodnie z art.43 ust.1 pkt 29 lit.c, Ustawy VAT.

Czy jest możliwość zapłaty za usługę PO konferencji?

Niestety obecnie nie ma takiej możliwości. Większość kosztów związanych z organizacją konferencji Stowarzyszenie ponosi przed tym wydarzeniem.