Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania.
Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie – napisz do nas: sqlday@datacommunity.pl

Jak można uzyskać zniżkę na konferencję?

Oprócz obniżonych cen w okresach promocyjnych do zniżki (kupon rabatowy) mają prawo członkowie Stowarzyszenia Data Community Poland (dawniej PLSSUG) opłacający składkę członkowską w terminie. Ponadto kupony rabatowe można wygrać biorąc udział w konkursach ogłaszanych przez Stowarzyszenie na forach społecznościowych. Dlatego warto nas śledzić w Internecie.

Czy można na konferencję wejść za darmo?

Istnieje taka szansa jeśli jesteś aktywnym prelegentem na lokalnych spotkaniach grupy Data Community Poland (dawniej PLSSUG). O szczegóły pytaj lidera na najbliższym spotkaniu grupy. Tutaj przeczytasz jak nas znaleźć.

Jestem pracownikiem Instytucji Państwowej, a takowa jest zwolniona z podatku VAT. Czy otrzymam stosowną fakturę w takiej sytuacji?

Oczywiście. W tym celu prosimy o kontakt mailowy z nami po dokonaniu rejestracji i otrzymaniu faktury pro-forma. W mailu tym prosimy o przesłanie oświadczenia, iż usługa będzie w całości finansowana ze środków publicznych zgodnie z art.43 ust.1 pkt 29 lit.c, Ustawy VAT.

Czy jest możliwość zapłaty za usługę PO konferencji?

Niestety obecnie nie ma takiej możliwości. Większość kosztów związanych z organizacją konferencji Stowarzyszenie ponosi przed tym wydarzeniem.

Dział księgowy w mojej firmie oczekuje podpisanej przez wystawiającego zgody na odebranie faktury drogą elektroniczną. Czy mógłbym otrzymać taką zgodę?

Obecnie w Polsce istnieje możliwość wystawiania faktur elektronicznych i korzystamy z takiej możliwości podczas rejestracji na konferencje SQLDay. W związku z tym nie przewidujemy dostarczania dodatkowych dokumentów.

Chciałabym zgłosić uczestnika(ów) z firmy X, podczas gdy płatnikiem byłaby firma Y. Czy jest to możliwe?

Tak. Proszę dokonać rejestracji uczestnika dla firmy X, i skontaktować się z nami zaraz po otrzymaniu faktury pro-forma w celu przekazania danych płatnika, które powinny znaleźć się na fakturze pro-forma i fakturze końcowej. Wpłaty proszę dokonać dopiero po otrzymaniu prawidłowo przygotowanej faktury pro-forma gdyż na jej podstawie będzie wystawiona faktura końcowa. Przelew na konto bankowe powinien zawierać dokładny numer faktury pro-forma.

Otrzymałem dwa kupony rabatowe, każdy ze zniżką na 10%. Czy mogę oba wykorzystać podczas jednej rejestracji?

Podczas jednego procesu rejestracji jest miejsce na wprowadzenie tylko jednego kodu rabatowego. Zatem zniżki z voucherów nie sumują się, a to oznacza brak możliwości naliczenia zniżki 20% z dwóch kuponów rabatowych na 10%.

Podczas procesu rejestracji w pewnym momencie pojawił się błąd. Co robić?

Po pierwsze będziemy wdzięczni o krótką informację o wystąpieniu błędu drogą mailową. Jeśli błąd się powtarza – tym bardziej prosimy o kontakt z nami. Jeśli błąd przestał występować po przeładowaniu strony w przeglądarce, spróbuj kontynuować proces rejestracji klikając na link w pierwszym otrzymanym mailu lub rozpocząć rejestrację od nowa jeśli mail do Ciebie nie dotarł.

Chcę zapisać się tylko na warsztaty. W jakich godzinach się odbywają?

Warsztaty podzielone są na dwie grupy. Pierwsza zaczyna się o godzinie 8:30 i kończy o 17:00. Druga zaczyna się o godzinie 9:00 i kończy o 17:30. Warsztaty czterogodzinne są podzielone na sloty poranne (przed lunchem) i popołudniowe (po lunchu). Dokładne godziny rozpoczęcia grup warsztatowych będą znane na kilka dni przed konferencją.

Jakie są warsztaty do wyboru i w jakim języku są prowadzone?

Pełna lista warsztatów znajduje się pod linkiem Warsztaty SQLDay 2022. Przy każdej z nich podana jest wersja językowa – PL (warsztat po polsku), EN (warsztat po angielsku).

Czy na warsztaty przychodzę z własnym sprzętem? Czy potrzebuję komputera podczas warsztatów? Czy Organizator udostępnia sprzęt na warsztaty?

W zależności od warsztatu laptop może być wymagany. W opisie warsztatu znajduje się informacja czy i co należy mieć zainstalowane. Uczestnik przychodzi na warsztaty z własnym laptopem, organizator nie udostępnia sprzętu.

Mam inne pytanie, którego tutaj nie znalazłem.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie – napisz do nas: sqlday@datacommunity.pl.