C&F

2024 Srebrny sponsor

C&F to firma zajmująca się usługami technologicznymi, która oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie Data Management, Big Data, Advanced Analytics i Compliance. Posiadając zintegrowany zespół ponad 400 ekspertów, od ponad 20 lat C&F dostarcza wysokiej jakości usługi dla firm z listy Fortune 500, głównie w branży Life Science.

****

Jesteśmy zespołem pasjonatów pracujących na całym świecie. Specjalizujemy się w zarządzaniu danymi i analityce, transformacji cyfrowej oraz compliance. Budowaliśmy i nadal rozwijamy własne rozwiązania IT oraz aplikacje biznesowe oparte na technologii low-code.

Będąc na rynku od ponad 20 lat, zbudowaliśmy trwałe relacje biznesowe z wiodącymi firmami na całym świecie. W naszej siedzibie głównej w Warszawie (PL) oraz biurach w Denver (US) i Heidelbergu (DE), jest nas prawie 500 i wciąż rośniemy.

Nasza kultura promuje rozwój, uczciwość i otwartość. Cenimy wzrost, dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie. Dostarczamy firmom rozwiązania IT w wielu różnych obszarach związanych z przetwarzaniem danych.

Czy chciałbyś być częścią firmy stojącej na czele w dziedzinie stosowania technologii w celu ulepszenia praktyk biznesowych?

Wykorzystaj swój talent w projektach, które mają rzeczywisty wpływ, gdzie możesz się najwięcej nauczyć podczas pracy. Dołącz do nas!