Prelegenci SQLDay

Benni De Jagere

Benni to Senior Program Manager w zespole Fabric Customer Advisory Team (Fabric CAT) w Microsoft. Aspiruje do bycia najlepszym w swojej dziedzinie poprzez ciągły rozwój osobisty, zarówno w zakresie umiejętności technicznych, jak i miękkich. Dąży do najlepszych wyników w swoich zadaniach, wykorzystując pracę zespołową, komunikację, myślenie nieszablonowe i motywację. Benni jest zawsze gotowy stawić czoła nieznanemu lub przyjąć nowe pomysły, aby poszerzyć swoje horyzonty. Opierając się na poprzednich doświadczeniach, nieustannie stara się znaleźć nowe, bardziej efektywne sposoby osiągania wyników i udoskonalania procesu.

Kochając (prawie) każdy dzień swojej pracy, jest zafascynowany wartością danych, czasem zdumiony brakiem świadomości i zaintrygowany nieskończonymi możliwościami, odkrywając nowe sposoby patrzenia na dane. Ceni sobie odkrywanie nowych wartości dla klientów przy użyciu otwartej i przejrzystej komunikacji.

Na co dzień zamienia (duże ilości) kawy na pomysły, często odwołując się do brytyjskiego humoru, żartów typu „lame dad jokes”. Niezwykle entuzjastycznie nastawiony do wszystkiego, co związane z danymi, stara się nadążyć za wszystkim, co nowe i błyszczące.

Kiedy nie pracuje, bloguje lub czyta, prawdopodobnie znajdziesz go „na zewnątrz”. Krążą plotki, że jest także zaangażowany w grupę entuzjastów danych, bawiących się, organizujących fajne rzeczy dla społeczności. Są to… dataMinds!