Informator Uczestnika

Wszystkie ważne pytania, jeśli jesteś uczestnikiem zajrzyj i sprawdź!

Kodeks postępowania

Na SQL Day obowiązuje kodeks postępowania, który znajdziesz na naszej stronie.

Jak trafić na konferencję? 

Informacje o lokalizacji konferencji znajdziesz na naszej stronie.

Konferencja odbywa się we Wrocławskim Centrum Kongresowym, a nie w głównym budynku Hali Stulecia.  

Na miejsce możesz dotrzeć bez problemu komunikacją miejską (tramwaje, autobusy). Najbliższy przystanek to „Zoo” (mimo sugestywnej nazwy, nie jest to przystanek „Hala Stulecia”). 

Gdzie znajdę aktualności związane z konferencją? 

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi konferencji, zalecamy korzystanie z aplikacji mobilnej Whova! Można ją pobrać z App Store oraz z Google Play. Whova jest także dostępna z poziomu przeglądarki pod adresem: https://sqlday2024.events.whova.com/.


Whova to aplikacja konferencyjna, która umożliwia: 

Warsztaty Online

Udział w warsztatach w formie zdalnej jest możliwy za pomoca aplikacji BigMarker. Sprawdź swoją skrzynkę mailową użytą podczas rejestracji – znajdziesz na niej zaproszenie na warsztat.

Agenda

Aktualną agendę konferencji znajdziesz w aplikacji Whova oraz na naszej stronie.

Odbiór identyfikatorów 

Odbiór identyfikatorów odbywa się podczas rejestracji (przed pierwszymi prelekcjami oraz warsztatami).  Jeśli bierzesz udział w warsztatach – odbierz swój identyfikator w poniedziałek o 8:00

Odbiór gadżetów konferencyjnych 

Odbiór materiałów konferencyjnych rozpocznie się od pierwszej przerwy i będzie można je odebrać także podczas kolejnych przerw. Ostatnie wydawanie gadżetów w środę w czasie lunchu.

Jeśli bierzesz udział w warsztatach – możesz odebrać gadżety w poniedziałek o 8:00.

Mapa obiektu

We wtorek wydawane będą opaski uprawniające do udziału we wtorkowej imprezie (bez opaski nie będzie możliwości wstępu).

Konferencja SQL Day odbywa się na dwóch poziomach Wrocławskiego Centrum konferencyjnego (0 i -1), które znajduje się na przeciwko Fontanny Hali Stulecia.

Poziom 0: 

Poziom -1 – do którego można zejść schodami oznaczonymi S1, S2, S3

Grupowe zdjęcie konferencyjne 

Zgodnie z coroczną tradycją, we wtorek po o 17:50 odbędzie się wspólne zdjęcie grupowe uczestników SQL Daya (po zakończeniu wszystkich sesji tego dnia). Nie może Cię na nim zabraknąć! 

Wtorkowa Impreza 

Po zdjęciu grupowym rozpocznie się wspólna integracja, na którą zapraszamy wszystkich uczestników konferencji. Na miejscu będzie dostępny ciepły posiłek, desery, napoje (zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe), muzyka, miejsce do tańca oraz wiele innych atrakcji!

Ważne! Wejście na imprezę będzie możliwe wyłącznie z opaską (wydawana we wtorek w punkcie odbioru materiałów konferencyjnych).