KRD

Departament IT jest fundamentem działalności Krajowego Rejestru Długów BIG SA. Pracuje w nim już ponad 150 osób. Na tę okrągłą liczbę składają się: programiści, administracja i serwis, ABI, testerzy, webmasterzy oraz analitycy Business Intelligence.

Działamy jako zgrana i profesjonalna ekipa IT. Pracujemy zespołowo, stawiamy na innowacyjność i kreatywność. Korzystamy z najnowszych rozwiązań, sprzętu i frameworków, a każdy specjalista ma ulubione narzędzia. Mamy własny serwer NuGet, używamy Enterprise Architect, dbamy o kontrolę wersji (GIT, Mercurial). Sami także zbudowaliśmy wiele narzędzi, których używamy w codziennej pracy.

W rozwoju oprogramowania wykorzystujemy popularne języki i technologie: od C#, przez WPF, WCF, ASP.NET (Web Forms i MVC), kończąc na HTML i JavaScript. Administrujemy ogromną ilością danych i wieloma bazami. Głównym silnikiem bazodanowym jest SQL Server. W ramach firmowej hurtowni danych korzystamy z usług Integration Services, raportów w Reporting Services oraz kostek OLAP i Tabular. Wszystko to opiera się o najwyższej klasy rozwiązania i technologie serwerowe: Dell Compellent, Windows clustering, NLB, IIS, EMC CX4, Cisco, Blade, Siemens.

http://it.krd.pl/