IT Kontrakt

IT Kontrakt
Twój manager na rynku IT

KIM JESTEŚMY
Jesteśmy energicznym zespołem ponad 1340 specjalistów IT. Realizujemy rozwojowe i najciekawsze projekty IT w Polsce i za granicą.

Z KIM PRACUJEMY
Współpracujemy z liderami na rynku polskim jak i międzynarodowym. Budujemy zespoły ekspertów do prestiżowych projektów informatycznych dla liderów z branży m.in.:  technologicznej, finansowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej i motoryzacyjnej.

KOGO POSZUKUJEMY
Project Managerów, Dyrektorów IT, Analityków, Programistów, Testerów, Administratorów, UX Designerów, Konsultantów i wielu, wielu innych.

TWÓJ WYBÓR- TWOJA DECYZJA
Warunki pracy, miejsce, godziny i rodzaj umowy – wszystko zależy od Ciebie.
Zapewniamy Ci obsługę prawną oraz kadrowo-płacową , pomagamy w kwestiach organizacyjnych związanych m.in. z relokacją. Ty zajmujesz się tym, co umiesz i lubisz, resztę formalności zostawiasz nam.

NASZ ZESPÓŁ- TWÓJ ZESPÓŁ
Dziel z nami swoją pasję do IT i nowoczesnych technologii. Przedstaw nam swoje oczekiwania. Dostosujemy się do nich, oferując Ci pracę oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@itkontrakt.pl lub wypełnij formularz na www.itkontrakt.pl

www.itkontrakt.pl
http://www.facebook.com/itkontrakt