Matt Domogala

Matt Domogala

Matt jest “edutainer’em”, który już od ponad 10 lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc konferencje, warsztaty oraz wykłady zarówno w USA jak i w Europie.

Inspirował uczestników wielu konferencji biznesowych zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych.  Szkolił takie firmy jak Metlife czy Adidas oraz wiele innych. Występował także na konferencjach na uczelniach w tym amerykańskich takich jak Wharton Business School, Columbia, Yale.

Z pasją aplikuje najnowsze odkrycia psychologii i nauki o mózgu człowieka w biznesie prezentując swoją autorską koncepcję życia i pracy wyrażoną w jednym słowie: “energiczniej”.

Podczas swoich warsztatów pokazuje uczestnikom jak budować energię (zarówno własną jak i ich zespołów) oraz jak wzmacniać odporność pomagającą radzić sobie z wyzwaniami zawodowymi i życiowymi. Pomaga firmom, organizacjom i ludziom w pełni wykorzystać możliwości rozwoju.

Matt jest nie tylko trenerem ale także przedsiębiorcą i skutecznym managerem doświadczonym w budowaniu międzynarodowych zespołów i zarządzaniu międzynarodowymi projektami.  Wprowadził polskie firmy IT na rynek w USA.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Śląskim oraz programy MBA (Marketing i Zarządzanie) na Uniwersytecie Pace w Nowym Jorku.

Matt przepłynął pod żaglami Ocean Atlantycki, ukończył maraton nowojorski oraz kilka triathlonów, wspiął się na Mont Blanc.

Matt występował na wielu konferencjach w Europie oraz w USA.  Niektóre z nich to:

“Growth Opportunities in Emerging Markets, US- Polish IT Forum”
Miejsce: Nowy York
Rola: Główny prowadzący Konferencji
Publiczność: Międzynarodowi inwestorzy oraz przedsiębiorcy

“Million Women Mentors STEM Connector’s conference”
Miejsce: Waszyngton DC
Rola: Mówca reprezentujący Polskę w ramach inicjatywy “MWM”
Publiczność: Dyrektorzy czołowych korporacji, gubernatorzy i najwyżsi rangą przedstawiciele agencji rządowych oraz instytucji publicznych wspierający czynnie inicjatywę MWM w USA

“ATD Midlands 2016 Conference and Expo”
Miejsce: Columbia (Południowa Karolina)
Rola: Mówca – warsztat trenerski wyposażający w narzędzia umożliwiające zarówno maksymalizację efektywności szkoleń jak i zwiększenie wpływu szkoleniowców na kulturę firm
Publiczność: Trenerzy i szkoleniowcy korporacyjni​ ​ (członkowie stowarzyszenia – Association of Talent Development)

“5-ty międzynarodowy Kongres  Małych i Średnich przedsiębiorstw”
Miejsce: Katowice
Rola: Mówca
Publiczność: Eksperci i przedsiębiorcy

“How to grow your career – Central European Business Association conference”
Miejsce: Nowy Jork.
Rola: Mówca
Publiczność: Młodzi przedsiębiorcy

„Wypalenie zawodowe Polaków”
Miejsce: Warszawa
Rola: Mówca
Publiczność: Managerowie i liderzy ze średnich i dużych przedsiębiorstw