Bartłomiej Graczyk

Bartłomiej Graczyk

Odkrywam jaką MOC mają Twoje dane

Na co dzień Data Platform Solution Architect w Microsoft. Zawodowo od kilku lat odpowiedzialny za realizacje projektów z obszaru Business Intelligence & Data Warehouse, ostatnio także rozwiązań zaawansowanej analityki & IoT. Ekspert w zakresie licencjonowania produktów Microsoft oraz Software Asset Management. Autor publikacji i prelegent na konferencjach i sesjach tematycznych. Posiadacz wielu certyfikatów, w tym Microsoft Certified Trainer, MCSE: Business Intelligence Data Platform & Data Management and Analytics. W latach 2013-2015 nagradzany tytulem MVP w kategorii SQL Server/Data Platform. W wolnych chwilach doświadczenia i wyzwania opisuje na: http://www.sql4you.info

Microsoft Data Platform Power Hour

Sala C

Jeden slajd i 60 minut demonstracji możliwosci platformy danych Microsoft. Od wydajnej bazy OLTP, przez efektowne wizualizacje danych, aż po świat big data i zaawansowanej analityki. Zabierzemy słuchaczy w podróż przez świat danych, by zainspirować, zaintrygować, pchnąć w niewyeksplorowane dotąd obszary, dać pomysły na nowe rozwiązania i ich integracje z istniejącymi systemami. Zapnijcie pasy! Startujemy!

Business
WIĘCEJ

IoT Everywhere – czyli 5 kroków do efektywnego i skalowalnego rozwiązania, które adresuje Twoje potrzeby biznesowe

Sala B

Niezależnie czy planujesz monitorować temperaturę w zaciszu swojego domu tworząc w ramach SmartHome, czy też planujesz optymalizować pracę rozwiązania bazując na aktualnych parametrach pracy systemu – potrzebujesz platformy do uruchomienia rozwiązania. A gdyby tak dało się jeszcze użyć zapytań SQL do pracy z pozyskiwanymi danymi…. To i kilka innych przykładów zobaczysz podczas mojej sesji.

200 Big Data / Analytics PL
WIĘCEJ