JCommerce

JCommerce SA działa na polskim i zagranicznym rynku IT od 2005 roku, będąc jedną z nielicznych spółek oferujących kompetencje z zakresu technologii PHP, JAVA, .NET, Front-End, QA oraz znajomość procesów biznesowych, pochodzących z wdrożeń systemów Business Intelligence i ERP.

Odbiorcami naszych usług są liderzy swoich branż w Polsce i Europie, firmy sektora MŚP oraz przedstawiciele sektora publicznego. JCommerce jest również partnerem czołowych producentów oprogramowania i sprzętu – posiada tytuł Microsoft Gold Certified Partner, QlikView Solution Provider, SAP Extended Business Member, IBM Premier Business Partner, a technologie wykorzystywane w projektach realizowanych przez firmę, należą do światowej czołówki rozwiązań w swojej klasie, co potwierdzają niezależne wyniki badań firm Gartner Inc oraz Forrester Research Inc.

Pracujemy w modelu projektowym oferując usługi team leasingu. Większość naszych programistów pracuje z biur JCommerce zlokalizowanych w 7 polskich miastach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy na naszą stronę www.jcommerce.pl, fanpage (https://www.facebook.com/jcommerce/) oraz do poznania naszego autorskiego programu otwartych szkoleń i wykładów dla programistów – #BiteIT.

http://www.jcommerce.pl